KONST / Litografier / Färglitografi 13428080
nr 1342 8080
Igge Karlsson
(1932-2009), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 22/25. Motivet: 62x46 cm
Igge Karlsson, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1932, död 2009.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 20:37:33
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
Igge Karlsson
Läs mer om Igge Karlsson